Hirdetések augusztus 13.

Évközi 19. vasárnap

1./ Hétfőn nem lesz reggel szentmise, hanem este ½ 7-kor lesz Nagyboldogasszony előesti szentmiséje. Kedden, Nagyboldogasszony parancsolt ünnepén reggel ½ 8-kor és este ½ 7-kor lesz szentmise. Az esti szentmise előtt 6 órától elimádkozzuk a Lorettói litániát. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban.

2./ Jövő vasárnap, 20-án lesz templomunk búcsúja. Reggel ½ 8-kor, 10 órakor és este ½ 7-kor lesznek a szentmisék. A 10 órakor kezdődő plébániai nagymisén templomunk énekkara énekel. Ahogyan már múlt vasárnap is hirdettem, az ünnepi szentmise után különféle programok és közös ebéd lesz a plébánia udvarán. Ebédjegyek 500,- Ft-os áron vásárolhatók a sekrestyében illetve az irodában. Részletek a honlapon és a hirdetőtáblákon olvashatók. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.        

3./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt a szokott helyről megvásárolhatók.  

További bejegyzések