Hirdetések szeptember 10.

Évközi 23. vasárnap

1./ Kedden Szűz Mária neve, szerdán Aranyszájú Szent János emléknapja, csütörtökön Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe, pénteken pedig a Fájdalmas Szűzanya emléknapja lesz.  Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban.     

 

2./ Különféle újságok, valamint szeptemberi Adoremus és Szent Kereszt a szokott helyről megvásárolhatók.   

3./ Plébániánk cserkészcsapata új őrsöt indít. Minden érdeklődőt szeretettel várunk szeptember 16-án a toborzó kirándulásra. További információ a hirdetőtáblákon.

            4./ A hirdetőtáblákon olvasható a templomi hittan beosztása. Ha lesz 15 jelentkező, – befejezett 8. osztály után – akkor indítok bérmálkozó csoportot is.

            5./ Templomunk szeptember 16-án részt vesz a Nyitott Templomok Napján. Ezen a napon éjfélig lesz nyitva a templom. Főbb programok: szentmise, Igali Csanád orgonakoncertje, szentségimádások, Napvilág együttes koncertje, templom bejárás. Mindenkit szeretettel várunk. Részletes program a honlapon és a hirdetőtáblákon.

            6./ Szeptember 30-án (szombat) HÁZASPÁROK LELKI NAPJA ÓBUDAVÁRON, a Schönstatt lelkiség magyarországi központjában. Utazás telekocsikkal, Érdeklődni Ali Lászlónál lehet (06-30/957-06-11).   

 

 

További bejegyzések