Hirdetések október 3.

Évközi 26. vasárnap

1./ Október hónap első vasárnapja van. ½ 6-tól a rózsafüzért közösen imádkozzuk, a szentségimádással együtt. Október hónap többi napján este 6 órától közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Hétfőn a Szent Őrzőangyalok, szerdán Assisi Szent Ferenc emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban. Pénteken, a hónap első péntekén, reggel 7 órakor is lesz szentmise.      

2./ Különféle újságok, valamint októberi Adoremus és Szent Kereszt a szokott helyről megvásárolhatók.   

            3./ A hirdetőtáblákon olvasható a templomi hittan beosztása. Ha lesz 15 jelentkező, – befejezett 8. osztály után – akkor indítok bérmálkozó csoportot is.

            4./ A Karitász október 8-án, jövő vasárnap, ¼ 9-től délig tartja következő ruhaosztását. Hétfőtől péntekig, irodaidőben: hétfőn, szerdán és pénteken d.u. 4-1/2 6; kedden és csütörtökön 9-től délig várják a tiszta, hordható állapotban levő ruhákat. A felajánlott ruhákat előre is hálásan köszönjük.

            5./ Megérkezett az ADÁSIDŐ újság. Az újság ingyenes. A kis asztalról lehet vinni.

 

További bejegyzések