Hirdetések október 22.

Missziós vasárnap

Évközi 29. vasárnap

1./  Októberben naponta este 6 órától közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Az esti szentmise után egyházzenei hangverseny lesz Barta Gergely zeneszerző orgonaműveiből. Közreműködik templomunk kórusa. Bővebb információ a hirdetőtáblákon olvasható. Hétfőn Kapisztrán Szent János, szerdán Szent Mór emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban.     

  

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és novemberi Adoremus szokott helyről megvásárolhatók.    

            3./  Az Ifi Falka első kirándulása október 28-án lesz.  A kirándulás célpontja a Hegyes-tető, Julianus kilátó, bejárva Nagymaros és Zebegény között a Börzsöny egy különösen szép részét. Gyülekező ½ 9 és 9 óra között a Plébánia előtt. Mi kell a kiránduláshoz? Egész napi enni és inni való, diákigazolvány, BKV bérlet vagy 4 db vonaljegy, valamint 2000 Ft, ami a program költségeit fedezi. Jelentkezési határidő: 2017. október 21. szombat.

Bővebb információért írjatok email címünkre vagy keressétek személyesen Hunyadvári Attilát.

További bejegyzések