Hirdetések október 7.

Magyarok Nagyasszonya

1./  Októberben naponta este 6 órától közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Szerdán Szent XXIII. János pápa emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban.

Forrás: Magyar kurír

2./ Különféle újságok, valamint októberi Adoremus és Szent Kereszt a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ A hirdetőtáblákon olvasható a templomi hittan beosztása. Ha lesz 15 jelentkező, – befejezett 8. osztály után – akkor indítok bérmálkozó csoportot is.

4./  Az Ifi Falka első kirándulása október 28-án lesz.  A kirándulás célpontja a Hegyes-tető, Julianus kilátó, bejárva Nagymaros és Zebegény között a Börzsöny egy különösen szép részét. Gyülekező ½ 9 és 9 óra között a Plébánia előtt. Mi kell a kiránduláshoz? Egész napi enni és inni való, diákigazolvány, BKV bérlet vagy 4 db vonaljegy, valamint 2000 Ft, ami a program költségeit fedezi. Jelentkezési határidő: 2017. október 21. szombat.

Bővebb információért írjatok email címünkre vagy keressétek személyesen Hunyadvári Attilát.

5./ A Karitász ¼ 9-től délig tartja a ruhaosztását a hittan teremben.