Hirdetések november 12.

Évközi 32. vasárnap

1./ Hétfőn a magyar szentek és boldogok, csütörtökön Skóciai Szent Margit, pénteken Nagy Szent Gertrúd emléknapja lesz.

            2./ Csütörtökön  az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz.

3./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és novemberi Adoremus szokott helyről megvásárolhatók.

4./  Köszönjük a Testvérek temetőügyeletben nyújtott segítségét.

Jövő vasárnap tartja a Karitász szokásos Szent Erzsébet napi kenyérosztását a szentmisék után.    

Az azt követő héten – tehát 20-ától – tartós élelmiszergyűjtés lesz a plébánián. Hálásan fogadjuk a Testvérek adományait – irodaidőben – hogy felajánlásaikkal szebbé tehessük a rászoruló testvérek Karácsonyát. Élelmiszer és pénzbeli támogatásukat előre is köszönjük.

            5./ 25-én, szombaton, 9-től 1 óráig lesz egyházközségünk lelki napja, amellyel már készülünk az Eucharisztikus kongresszusra. Részletek a plakátokon és a szórólapon, amelyen az eucharisztikus ima is megtalálható.

A lelki nap szentségimádásával plébániánk is bekapcsolódik a Krisztus Király főünnepének előestéjére meghirdetett közös szentségimádásba.

Ehhez az interneten kell regisztrálni az iec2020.hu weboldalon, és bejelölni helyszínnek templomunkat. Aki ezt nem tudja megtenni, annak majd a lelki napon rögzítik az adatait, hogy mindenki név szerint is csatlakozzon az országos imához.  

            6./ Jövő vasárnap minden szentmisén a Katolikus Karitász javára történik a perselygyűjtés a szentmisék alatt.

További bejegyzések