Hirdetések december 23.

Advent 4. vasárnapja 

1./ Karácsony mindkét napján vasárnapi miserendet tartunk. Kedden Szent István diákonus, szerdán Szent János apostol, csütörtökön az Aprószentek ünnepe lesz. Az esti szentmise után szentségimádást tartunk, de a virrasztás elmarad. Jövő vasárnap, a polgári év utolsó napján, az esti ½ 7-es szentmise keretében tartjuk az évvégi hálaadást.    

 

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és januári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Az Adoremus ára megváltozott, 580,- Ft-ba kerül. Az Új ember ás a Keresztény élet dupla szám.  Jövő évi naptárak, karácsonyi lapok a főbejáratnál vásárolhatók. A sekrestyében vehetők át a jövő évi rózsafüzér titkok.

3./ Már előre hirdetem, hogy január 5-én az esti szentmise után egyházzenei hangverseny lesz templomunkban. Bővebb információ a hirdetőtáblákon olvasható. 

További bejegyzések