Hirdetések december 3.

Advent 1. vasárnap

1./ A hónap első vasárnapján ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától közös szentségimádást tartunk. Szerdán Szent Miklós, csütörtökön Szent Ambrus emléknapja, este 7 órától szentségimádás, utána pedig virrasztás lesz a templomban, pénteken a Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen Fogantatásának ünnepe lesz.     Szombaton este 6 órakor gyújtjuk meg az adventi koszorú második gyertyáját.

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és decemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Jövő évi naptárak és karácsonyi lapok a főbejáratnál vásárolhatók.

3./ December 4. és 10. között a Központi Karitász, “1 millió csillag” program keretében pénzadomány-gyűjtést tart a rászorulók megsegítésére. Adományaikat a Roráte szentmisék és a vasárnapi Szentmisék alkalmával tudják átadni a Karitász csoport tagjainak.

         4./  Hétfőtőtől advent hétköznapjain csak reggel 6 órakor lesznek szentmisék. Természetesen szombaton és vasárnap van este is szentmise.

5./ Az Ifi Falka Múzeumi Szabadulós programra hívja és várja a gyerekeket.

Jelentkezési határidő: 2017. december 1. Péntek

A program időpontja: 2017. december 9. Szombat 9-13 óra

Találkozó: 2017. december 9. 9 óra a Plébánia előtt

A program költsége: 1500 Ft.

Mit hozzatok magatokkal?

Diákigazolvány, BKV bérlet vagy 4 db vonaljegy

Jelentkezés és bővebb információ Hunyadvári Attilánál vagy az ifi.falka@gmail.com email címen.

További bejegyzések