Hirdetések december 31.

Szent Család vasárnap

1./ Az esti ½ 7-es szentmise keretében tartjuk az év végi hálaadást. Hétfő, újév  napja, parancsolt ünnep, a szentmisén való részvétel kötelező. Vasárnapi miserendet tartunk. Kedden Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise után kezdődik a szentségimádás, utána pedig virrasztás. Pénteken este már Vízkereszt kötelező ünnepének elő esti miséjét tartjuk. Ez a nap január hónap első pénteke is. Reggel 7 órakor is lesz szentmise, este 6 órától pedig elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát. Az esti szentmise után, ahogy már a múlt héten is hirdettem, egyházzenei hangverseny lesz a templomban. Bővebb információ a hirdetőtáblákon olvasható. Szombaton, Vízkereszt parancsolt ünnepén, reggel ½ 8-kor és este ½ 7-kor lesznek a szentmisék. 6 órától lesz a vízszentelés.  

 

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és januári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Az Adoremus ára megváltozott, 580,- Ft-ba kerül. Az Új ember ás a Keresztény élet dupla szám. Még néhány példány maradt az egyházközségi levél karácsonyi számából is. az első kis asztalról lehet vinni belőle.  A sekrestyében vehetők át a jövő évi rózsafüzér titkok.

Isten áldásában gazdag, boldog új esztendőt kívánok

a Testvéreknek!

További bejegyzések