Hirdetések január 21.

Évközi 3. vasárnap

1./ Az esti szentmise előtt 6 órától vesperást imádkozunk. Hívjuk és várjuk a Testvéreket. Hétfőn Boldog Batthyány Strattmann László, szerdán Szalézi Szent Ferenc emléknapja, csütörtökön Szent Pál apostol megtérésének ünnepe lesz. Csütörtökön az esti szentmise után kezdődik a szentségimádás, utána pedig virrasztás lesz a templomban. Pénteken pedig Szent Timóteusra és Tituszra emlékezünk.

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és februári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Azoknak a gyerekek, akik iskolai hittanon vesznek részt és szeretnének májusban elsőáldozók lenni, február 6-án este ½ 6-tól lesz az első hittan a hittan teremben. Vasárnapi szentmiséken és a hittanokon való részvétel a feltétele az elsőáldozásnak.

4./ Karitász csoportunk 28-án, jövő vasárnap, ¼ 9-től délig tartja az év első jótékonysági ruhaosztását. Kérjük, hogy tiszta, rendezett, javításra nem szoruló ruhafelajánlásaikat hétfőtől csak irodaidőben hozzák, melyeket hálásan köszönünk a rászorulók nevében is.

További bejegyzések