Hirdetések február 18.

Nagyböjt 1. vasárnap

1./ Csütörtökön Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepén az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban. Pénteken este 6 órától elmélkedjük végig Krisztus keresztútját. Jövő vasárnap este 17.45-kortemplomunk énekkara vesperást énekel. Hívjuk és várjuk a Testvéreket.

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és márciusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Az első kis asztalról lehet vinni az Egyházközségi levél nagyböjti számából.

3./ Azoknak a gyerekeknek, akik iskolai hittanon vesznek részt és szeretnének májusban elsőáldozók lenni templomunkban, a hittan keddenként  este 17.30-kor kezdődik a hittan teremben. Vasárnapi szentmiséken és a hittanokon való részvétel a feltétele az elsőáldozásnak. Legutóbb már 9-en voltak.

4./ Aki szeretne bekapcsolódni a lelki adoptációba, kérjük, hogy február 28-ig iratkozzon fel.

         5./ Jövő vasárnap a szentmisék alatt a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés.

További bejegyzések