Hirdetések február 25.

Nagyböjt 2. vasárnap

1./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban. Pénteken, március hónap első péntekén reggel 7 órakor is lesz szentmise, este 6 órától a Karitász csoport vezetésével elmélkedjük végig Krisztus keresztútját. Két hét múlva, március 11-én este ¾ 6-tól templomunk énekkara vesperást énekel.

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és márciusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Azoknak a gyerekeknek, akik iskolai hittanon vesznek részt és szeretnének májusban elsőáldozók lenni templomunkban, a hittan keddenként  este ½ 6-tól kezdődik a hittanteremben. Vasárnapi szentmiséken és a hittanokon való részvétel a feltétele az elsőáldozásnak. Legutóbb már 10-en voltak.

4./ Aki szeretne bekapcsolódni a lelki adoptációba, kérjük, hogy február 28-ig iratkozzon fel.

 

További bejegyzések