Hirdetések április 8.

Húsvét 2. vasárnap

1./  Reggel 7 órakor lesz szentmise. Szerdán Szent Szaniszló püspök emléknapja lesz. Csütörtökön, április 12-én az esti szentmise és közös szentségimádás után 20 órától elkezdődik az adorációs iskola, amely segítséget kíván nyújtani, hogy elmélyítsük kapcsolatunkat Jézussal az Oltáriszentségben. További részletek és a jelentkezés feltételei az utolsó padokon elhelyezett szórólapokon és a hirdetőtáblákon olvashatóak. Az adorációs iskola után, 21 órától virrasztás lesz éjfélig. 21 órától 22 óráig egyházközségünk családjai vezetik gitáros énekekkel és elmélkedésekkel.

2./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és áprilisi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Az Új ember és a Keresztény élet dupla szám.

3./ Az Ifi Falka idén is szervez napközis és hittanos tábort.

A napközis tábor idén 2018. június 18 és 22 között lesz, részletek a hirdető táblán elhelyezett plakáton. A napközis tábor jelentkezési határideje 2018. május 31.

A hittanos tábor 2018. július 27 és augusztus 3 között kerül megszervezésre, részletek hamarosan a hirdető táblákon.

         4./ Családtábor: https://rakosfalvaplebania.hu/esemenyek/csaladtabor/

 

További bejegyzések