Április 29. hirdetések

Húsvét 5. vasárnap

1./ Kedden Szent József, szerdán Szent Atanáz püspök emléknapja, csütörtökön Szent Fülöp és Jakab apostolok ünnepe. Az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától adorációs iskola, majd utána virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken, május hónap elsőpéntekén reggel 7 órakor is lesz szentmise.

2./ Május hónapban minden este 6 órától a Loretói litánia éneklésével köszöntjük égi édesanyánkat.

3./ Különféle újságok, valamint Szent Kereszt és májusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve. A könyv ára 4000,- Ft. Ezen összeg felét a templom javára ajánlja fel a szerző.

4./ A napközis, hittanos és családos táborról minden információ a hirdető táblákon  és a honlapon olvasható. 

https://rakosfalvaplebania.hu/

         5./ Május 19-én, szombaton, kirándulást szervez az IFI Falka Nagy-szénáshoz. Találkozás reggel 9 és ¼ 10 között a plébánia előtt. Visszaérkezés délután 4 és ½ 5 között a plébániához. Jelentkezni május 13-ig lehet.

6./ Május 27-én, vasárnap, jótékonysági sütemény vásárt szervez az IFI FALKA a nyári gyermek táborok számára. Bővebb információ Hunyadvári Attilánál.

         6/ Kirándulj a kispapoddal. Nyáron hetente van erre lehetőség. Bővebb információ a hirdetőtáblán olvasható.

További bejegyzések