Május 13. hirdetések

Urunk mennybemenetele 

1./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától adorációs iskola, majd éjfélig virrasztás a templomban. Jövő vasárnap, Pünkösd napján, a 10 órakor kezdődő plébániai nagymise keretében lesz az elsőáldozás.   

2./ Különféle újságok és Szent Kereszt a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve. A könyv ára 4000,- Ft. Ezen összeg felét a templom javára ajánlja fel a szerző.

3./ A napközis, hittanos és családos táborról minden információ a hirdető táblákon olvasható.

         4./ Szombaton, kirándulást szervez az IFI Falka Nagy-szénáshoz. Találkozás reggel 9 és ¼ 10 között a plébánia előtt. Visszaérkezés délután 4 és ½ 5 között a plébániához. Jelentkezni május 13-ig lehet.

         5./ Május 27-én, vasárnap, jótékonysági sütemény vásárt szervez az IFI FALKA a nyári gyermek táborok számára. Bővebb információ Hunyadvári Attilánál.

         6./ Ugyancsak 27-én délután ½ 4-kor a Diadal (Medjugorje érintése) c. film vetítése lesz.

         7./ Kirándulj a kispapoddal. Nyáron hetente van erre lehetőség. Bővebb információ a hirdetőtáblán olvasható.

További bejegyzések