Hirdetések június 10.

Évközi 10. vásárnap

1./ Hétfőn Szent Barnabás, szerdán Páduai Szent Antal, , pénteken Árpád-házi Boldog Jolán emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától a szentségimádás iskolájának következő alkalma, majd éjfélig virrasztás a templomban. A virrasztást ¼ 10 –től 10-ig egyházközségünk családjai vezetik gitáros énekekkel és elmélkedésekkel. Jövő vasárnap a diákmisén tartjuk a Te Deumot, az évvégi hálaadást.

2./ Különféle újságok, valamint júniusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve. A könyv ára 4000,- Ft. Ezen összeg felét a templom javára ajánlja fel a szerző.   –    Az Eucharisztikus Kongresszus előkészületeihez kapcsolódóan 6 plébánia missziós-küldöttjeinek szerkesztésében, elkészült a NEKtár újság 2. száma. Ingyenesen elvihető az első kis asztalról. Az újság minden korosztályt megszólít.   –   A főkapunál a Szent Kereszt újság akciós áron vásárolható.

További bejegyzések