Hirdetések június 24.

Keresztelő Szent János születése 

1./ Szerdán Szent László király ünnepe, csütörtökön Szent Iréneusz emléknapja lesz. Az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától a szentségimádás iskolájának következő alkalma, majd virrasztás a templomban éjfélig. Pénteken Szent Péter és Pál apostolok főünnepe lesz.

2./ Különféle újságok, valamint júliusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve. A könyv ára 4000,- Ft. Ezen összeg felét a templom javára ajánlja fel a szerző.   –   A főkapunál a Szent Kereszt újság akciós áron vásárolható.   –   Az első kis asztalról lehet elvinni a Karitász ingyenes újságját, az Adásidőt.

3./ Jövő vasárnap „Péter-fillér” gyűjtés lesz.

 

További bejegyzések