Hirdetések július 15.

Évközi 15. vasárnap

1./  Szerdán Szent Hedvig emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban.

2./ Különféle újságok, valamint a Szent Kereszt legújabb száma 300,- Ft-os áron a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve. A könyv ára 4000,- Ft. Ezen összeg felét a templom javára ajánlja fel a szerző.   –   A főkapunál a Szent Kereszt újság akciós áron vásárolható.

3./ 21-én, szombaton, lesz templomunk szentségimádási napja. Reggel 7 órakor szentmisével kezdődik a szentségimádási nap, este ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától közös szentségimádást tartunk, az esti ½ 7-kor kezdődő szentmisével fejeződik be szentségimádási napunk. Aki tudna vállalni egy-egy fél órát, kérem, hogy iratkozzon fel a sekrestyében, illetve az irodában.  Az Oltáriszentségben Jézus egész nap várja, hogy csendben beszélgessünk vele és imádjuk Őt.

 

További bejegyzések