Október 14. hirdetések

Évközi 28. vasárnap

1./ Hétfőn Nagy Szent Teréz, kedden Szent Hedvig, szerdán Antiochiai Szent Ignác emléknapja, csütörtökön Szent Lukács evangélista ünnepe. Az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig.

2./ Október hónap minden napján este 6 órától közösen imádkozzuk a rózsafüzért

3./ Különféle újságok a szokott helyről megvásárolhatók.   –   A sekrestyében kapható Lak István: „A tövises tarlóktól a hangoskönyvekig” című könyve.     –   A kis asztalról lehet vinni a NEKtár újság 3. számát.

4./ Hétfőn és szerdán hívjuk a testvéreket a reggeli szentmise után kezdődő csendes szentségimádásra.

         5./ Egyházközségünk volt ministránsvezetőjének, Hodászi Gábornak, aki az Esztergomi Szeminárium 2. éves hallgatója, beöltözése Krisztus Király ünnepén, november 25-én lesz. Közösen utazhatunk egy bérelt busszal. Előzetes kalkuláció szerint ennek költsége 1800,- Ft. Jelentkezni az irodában vagy a sekrestyében lehet október 15-ig.

        6./ Jövő vasárnap a szentmisék alatt a missziók javára gyűjtenek az ország minden katolikus templomában.

További bejegyzések