Hirdetések november 11.

Évközi 32. vasárnap

1./ Hétfőn Szent Jozafát püspök, kedden a magyar szentek és boldogok emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken Skóciai Szent Margitra emlékezünk.

2./ Különféle újságok a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Hétfőn és szerdán hívjuk a testvéreket a reggeli szentmise után kezdődő csendes szentségimádásra.

4./ Jövő évi naptárak, karácsonyi lapok kaphatók.

5./ 12-18 között templomunk őszi tartós élelmiszergyűjtést szervez. A támogatást Karitász csoportunk hálásan köszöni.

6./ Már az Egyházközségi levélben olvashattuk, hogy világméretű szentségimádás lesz az Eucharisztikus Kongresszus előkészületeként november 24-én, szombaton, délután 5 órától, amelyhez templomunk is csatlakozik. A szentségimádási órát a gyerekek kezdik, ezt a családi közösség összeállítása követi imákkal, énekekkel. Hívjuk és várjuk a Testvéreket, hogy méltó módon tudjunk kapcsolódni a közös imához.

7./ Jövő vasárnap a szentmisék alatt országos gyűjtés lesz a Karitász javára.

További bejegyzések