Hirdetések december 2.

Advent 1. vasárnapja

1. / Advent hétköznapjain reggel 6 órakor lesznek a szentmisék. Csak elsőpénteken és szombatonként lesz esti szentmise is. Hívjuk és várjuk a Testvéreket a hajnali misékre. A szentmisék után lesz lehetőség csendes szentségimádásra, valamint a hittan teremben egy kis egyszerű agapéra. Hétfőn Xavéri Szent Ferenc, csütörtökön Szent Miklós emléknapja lesz. Csütörtökön az este 8 órától virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken Szent Ambrus püspökre emlékezünk. Este ¼ 8-tól Barta Gergely Húsvéttól- Adventig szerzői estje lesz. Szombaton a Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatásának ünnepe. Este 6 órától meggyújtjuk az adventi koszorú második gyertyáját.

3./ Különféle újságok és decemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

4./ Jövő évi naptárak, karácsonyi lapok kaphatók a sekrestyében.

5./ Az Egyházközségi levél lapzártája december 16-án este lesz.

6./ Advent 3. vasárnapján, 16-án, a 10 órakor kezdődő plébániai nagymise keretében szolgáltatom ki a betegek szentségét. Aki szeretne részesülni ebben a szentségben, kérem, hogy iratkozzon fel a sekrestyében vagy az irodában.