Hirdetések december 23.

Advent 4. vasárnapja

1./ Hétfőn tartjuk az utolsó hajnali szentmisét. Délután 4 órakor tartjuk karácsonyi játékunkat; éjjel 11 órától -az éjféli szentmise előtt- megismételjük. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.

2./ Kedden és szerdán, Karácsony mindkét napján, – Jézus születése ünnepén, valamint Szent István diákonus napján – vasárnapi miserendet tartunk. Csütörtökön, Szent János apostol ünnepén, az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától virrasztás lesz a templomban éjjel 11 óráig. Pénteken az Aprószenteket ünnepeljük.

3./ Különféle újságok és januári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. Az Új ember és a Keresztény élet dupla szám.

4./ Jövő évi naptárak, karácsonyi lapok kaphatók a templom főbejáratánál.

5./ Plébániánk cserkészcsapata, a 305. Szent István cserkészcsapat, új kiscserkész fiú őrsöt szeretne indítani. Ehhez várják alsó tagozatos fiúk jelentkezését, további információ a hirdetőtáblákon olvasható.

6./ Köszönöm mindazoknak, akik pénteken jöttek segíteni a karácsonyi nagytakarításban és a fenyőfák felállításában.

További bejegyzések