Hirdetések december 9.

Advent 2. vasárnapja

1./ Csütörtökön Szent Lúcia emléknapja lesz. Csütörtökön este 8 órától virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken Keresztes Szent Jánosra emlékezünk. Szombaton este 6 órától meggyújtjuk az adventi koszorú harmadik gyertyáját.

2./ Különféle újságok és decemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Jövő évi naptárak, karácsonyi lapok kaphatók a sekrestyében.

4./ Az Egyházközségi levél lapzártája december 16- án este lesz.

5./ Advent 3. vasárnapján, 16-án, a 10 órakor kezdődő plébániai nagymise keretében szolgáltatom ki a betegek szentségét. Aki szeretne részesülni ebben a szentségben, kérem, hogy iratkozzon fel a sekrestyében vagy az irodában

6. Nagytakarítás, fák felállítás lesz templomunkba december 21-én roráté után. Szeretettel várjuk a szorgoskodó Testvéreket. 

További bejegyzések