Hirdetések január 20.

Évközi 2. vasárnap 

1./ Hétfőn Szent Ágnes, kedden Boldog Batthyány Strattmann László, csütörtökön pedig  Szalézi Szent Ferenc emléknapja lesz, pénteken Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.

2./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig.

3./ Különféle újságok és februári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

4./ Az Ifi Falka akadályversenyt szervez 26-án, szombaton,  9 és 14 óra között. Szerdáig lehet jelentkezni. Minden információ a hirdetőtáblákon olvasható.

5./ Plébániánk idén február 23-án, szombaton, rendezi farsangi mulatságait az Álmos Vezér Általános Iskola és Gimnáziumban, a templommal szemben. A gyerekeket délelőtt fél 10-től várjuk jelmezversennyel, vidám játékokkal és meglepetés ajándékkal. Fél 7-kor kezdődik az esti mulatság, melyen finom vacsorával, süti versennyel, mókás vetélkedőkkel, tánccal és meglepetés produkciókkal vigadunk együtt.

További bejegyzések