Hirdetések Vízkereszt

1./ A hónap elsővasárnapja van. ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától közös szentségimádást tartunk. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után 8 órától virrasztás lesz a templomban éjfélig. 8 órától 9-ig plébániánk családjai vezetik a virrasztást elmélkedésekkel és gitáros énekekkel.

2./ Különféle újságok, Szent Kereszt és januári Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ 2019-es naptárak a templom főbejáratánál kaphatók.

4./ Plébániánk cserkészcsapata, a 305. Szent István cserkészcsapat, új kiscserkész fiú őrsöt szeretne indítani. Ehhez várják alsó tagozatos fiúk jelentkezését, további információ a hirdetőtáblákon olvasható.

5./ A meghirdetett jelentkezési határidő után is várják a testvérek jelentkezését a január 15-én induló Szentlélek szemináriumra a szervező missziós küldöttek. A további részletek a hirdetőtáblákon elhelyezett plakáton, honlapon, és a plébániánk Facebook oldalán olvashatóak.

További bejegyzések