Hirdetések március 10.

Nagyböjt 1. vasárnap

1./ Csütörtökön lesz templomunk szentségimádási napja. Reggel 7 órakor is lesz szentmise, amely után kezdődik a szentségimádás. Este ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától pedig közös szentségimádást tartunk. Aki nap közben egy-egy fél órát tudna vállalni, kérem, iratkozzon fel a sekrestyében.

2./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Este 8-tól 9-ig plébániánk családjai vezetik a virrasztást elmélkedésekkel és gitáros énekekkel. Pénteken este 6 órától tartjuk a keresztutat.

3./  Különféle újságok a szokott helyről megvásárolhatók.

4./ A lelki adoptációra március 15-ig lehet jelentkezni. Kérjük, hogy a sekrestyében levő jelentkezési lapra iratkozzanak fel.

5./ Az Ifi Falka 2019-ben is megszervezi templomunk napközis táborát 2019. június 17-21 között. Jelentkezési határidő: 2019. május 31. Ajánlott korosztály: 7-8 éves kortól. Jelentkezni lehet személyesen Hunyadvári Attilánál az ifi.falka@gmail.com email címen.”