Hirdetések március 17.

Nagyböjt 2. vasárnap

1./ Kedden Szent József ünnepe lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken este 6 órától tartjuk a keresztutat.

2./  Különféle újságok és áprilisi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Az Ifi Falka 2019-ben is megszervezi templomunk napközis táborát 2019. június 17-21 között. Jelentkezési határidő: 2019. május 31. Ajánlott korosztály: 7-8 éves kortól. Jelentkezni lehet személyesen Hunyadvári Attilánál az ifi.falka@gmail.com email címen.”

4./ A Karitász csoport húsvéti jótékonysági vásárt tart március 24-én 1/4 9-től délig Adományaikat  (játék, háztartási eszközök, stb) március 18-tól kizárólag irodaidőben várjuk hálás köszönettel .

A Karitász csoport Országos tartós élelmiszergyűjtés keretében március 24-31-ig köszönettel fogadja az adományokat, melyeket rászoruló társainknak osztjunk ki még Húsvét előtt.