Hirdetések március 31.

Nagyböjt 4. vasárnap

1./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken, április hónap elsőpéntekén, reggel 7 órakor is lesz szentmise. Este 6 órától tartjuk a keresztutat. Jövő vasárnap a Szentföld javára lesz országos gyűjtés a katolikus templomokban.

2./  Különféle újságok és áprilisi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. 

3./ Az Ifi Falka 2019-ben is megszervezi templomunk napközis táborát 2019. június 17-21 között. Jelentkezési határidő: 2019. május 31. Ajánlott korosztály: 7-8 éves kortól. Jelentkezni lehet személyesen Hunyadvári Attilánál az ifi.falka@gmail.com email címen.”

4./ A vasárnap esti szentmisék után vesperást éneklünk, amelyhez a hívek is csatlakozhatnak, a kották a kis asztalon találhatók. Hívjuk és várjuk a testvéreket az Egyház közös imádságára.

További bejegyzések