Hirdetések május 12.

Húsvét 4. vasárnap

1./ Május hónapban minden este 6 órától a Lorettói litánia éneklésével köszöntjük égi édesanyánkat. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig.  Jövő vasárnap a 10 órakor kezdődő plébániai nagymisén 14 gyerek járul először a szentáldozáshoz. Imádkozzunk értük.    

2./  Különféle újságok és májusi Adoremus a szokott helyről megvásárolható.    

3./ Az Ifi Falka 2019-ben is megszervezi templomunk napközis táborát 2019. június 17-21 között. Jelentkezési határidő: 2019. május 31. Ajánlott korosztály: 7-8 éves kortól. Jelentkezni lehet személyesen Hunyadvári Attilánál az ifi.falka@gmail.com email címen.”

4./Az Ifi Falka június 9-én, pünkösdvasárnap, a szentmisék előtt és után a nyári napköz9ös tábor javára jótékonysági sütivásárt rendez. Előre is köszönjük a kedves Testvérek segítségét és adományait.

5./ A vasárnap esti szentmisék után vesperást éneklünk, amelyhez a hívek is csatlakozhatnak, a kották a kis asztalon találhatók. Hívjuk és várjuk a testvéreket az Egyház közös imádságára.

 

További bejegyzések