Hirdetések május 5.

Húsvét 3. vasárnap

1./ A hónap első vasárnapja van, ½ 6-tól tartjuk a közös szentségimádást, majd 6 órától köszöntjük égi édesanyánkat a Lorettói litánia éneklésével, úgy, mint a hónap többi napján is. Az esti szentmise és vesperás után Lénárt Linda orgona hangversenye lesz. Kedden Boldog Gizella emléknapja. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. A virrasztást 8 és 9 óra között plébániánk családjai vezetik elmélkedésekkel és gitáros énekekkel.     

2./  Különféle újságok és májusi Adoremus a szokott helyről megvásárolható.    

3./ Az Ifi Falka 2019-ben is megszervezi templomunk napközis táborát 2019. június 17-21 között. Jelentkezési határidő: 2019. május 31. Ajánlott korosztály: 7-8 éves kortól. Jelentkezni lehet személyesen Hunyadvári Attilánál az ifi.falka@gmail.com email címen.”

4./ A vasárnap esti szentmisék után vesperást éneklünk, amelyhez a hívek is csatlakozhatnak, a kották a kis asztalon találhatók. Hívjuk és várjuk a testvéreket az Egyház közös imádságára.

További bejegyzések