Hirdetések június 2.

URUNK MENNYBEMENETELE

1./ A hónap elsővasárnapja van. ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától pedig közös szentségimádást tartunk. Hétfőn az ugandai vértanúk, szerdán Szent Bonifác emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken, június hónap elsőpéntekén, reggel 7 órakor is lesz szentmise. Este 6 órától elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

2./  Különféle újságok, Szent Kereszt és júniusi Adoremus a szokott helyről megvásárolható.

3./Az Ifi Falka június 9-én, jövő vasárnap, a szentmisék előtt és után a nyári napközis tábor javára jótékonysági sütivásárt rendez. Előre is köszönjük a kedves Testvérek segítségét és adományait.

4./ Még mindig szeretettel várja a jelentkező családokat az idei Családtábor július 15-19-ig, a Balatonnál.

5./ A vasárnap esti szentmisék után vesperást éneklünk, amelyhez a hívek is csatlakozhatnak, a kották a kis asztalon találhatók. Hívjuk és várjuk a testvéreket az Egyház közös imádságára.

6./ 1/4 9-től délig jótékonysági ruhaosztást tart Karitász csoportunk a hittan teremben.