Hirdetések augusztus 28.

Évközi. 21. vasárnap

1./  Kedden Szent Mónika, szerdán Szent Ágoston, csütörtökön Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig.

2./  Különféle újságok és szeptemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók. A keresztény élet dupla szám, 380,- Ft. az ára. Az Egyházközségi levélből még néhány példány megmaradt. Az első kis asztalról lehet vinni belőle.

3./  Köszönöm mindazoknak. akik a templombúcsúi szentmisén itt voltak. Köszönöm az énekkarnak az éneklést, Csanádnak az orgona bemutatót, a ministránsoknak az oltárszolgálatot, a gyerekek is jól érezték magukat az itteni játékokkal és a kézműves foglalkozáson, az ügyes férfiak a gulyásleves elkészítésében szorgoskodtak már kora reggel óta, meg is lett ügyességüknek a jutalma, mert jó étvággyal el is fogyasztottuk azt a megáldott és megszentelt kenyerekkel együtt.