Hirdetések szeptember 22.

1./ Hétfőn Szent Pió atya emléknapja, kedden Szent Gellért püspök ünnepe lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Pénteken Páli Szent Vincére emlékezünk.

2./  Különféle újságok, valamint októberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ A templomi hitoktatás beosztása a hirdetőtáblákon olvasható. Mindenkit szeretettel hívok és várok a megfelelő csoportba.

4./ Minden kedden ½ 10-kor várja plébániánk baba-mama köre az otthon lévő édesanyákat. Az idei tanévet az Eucharisztikus kongresszusra való készüléssel töltik, emellett szó lesz háztartási praktikákról, a hónap szentjéről és minden olyan témáról, ami egy kisgyermekes család mindennapjait érintik.