Hirdetések szeptember 8.

Évközi 23. vasárnap

1./  Csütörtökön Szűz Mária szent nevének emléknapja. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. A virrasztást 8 és 9 óra között plébániánk családjai vezetik elmélkedésekkel és gitáros énekekkel. Pénteken Aranyszájú Szent János emléknapja lesz.  

2./  Különféle újságok és szeptemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./  Hétfőtől megkezdjük a templomi hitoktatást. A csoportok beosztása a hirdetőtáblákon olvasható. Mindenkit szeretettel hívok és várok a megfelelő csoportba.

4./   Karitász csoportunk 15-én, jövő vasárnap, ¼ 9-től délig tartja jótékonysági ruhaosztását. Kérjük, hogy tiszta, rendezett ruhafelajánlásaikat hétfőtől, kizárólag irodaidőben hozzák, melyeket  hálásan köszönünk rászorulóink nevében is. 

További bejegyzések