Október 20. hirdetések

Évközi 29. vasárnap

1./  Kedden, Szent II. János-Pál pápa, szerdán Kapisztrán Szent János, pénteken Szent Mór emléknapja lesz.

2./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz a templomban éjfélig. Szeretettel hívjuk a testvéreket, akár negyed órára is csatlakozhatnak.   –   Szombaton, 26-án, ½ 4-től filmvetítés lesz a hittanteremben. ”Imával nyert csaták!”    

3./  Különféle újságok és októberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

4./ Templomunk Szent István vegyeskara felvételt hirdet. Szeretettel hívja és várja soraiba az énekelni szerető, jó hangú és hallású nőket és férfiakat. Kottaolvasás nem feltétel! Jelentkezni lehet szerdánként az este 7 órakor kezdődő próbán Igali Csanád karnagynál.

5./ Október 31-től november 6-ig lesz egész nap nyitva az urnatemető. Várjuk azok jelentkezését, akik tudnának temetői ügyeletet vállalni. A sekrestyében illetve az irodában lehet feliratkozni.

6./ Jövő vasárnap a szentmisék alatt a missziók javára történik a perselygyűjtés.

További bejegyzések