Hirdetések november 3.

Évközi 31. vasárnap

1./  Hétfőn Borromei Szent Károly emléknapja. Kedden Szent Imre herceg ünnepe lesz. Csütörtökönként az esti szentmise és szentségimádás után novemberben is folytatódik a virrasztás 8 órától éjfélig. A részletes program a hirdetőtáblákon (és a kihelyezett szórólapokon) olvasható. Szeretettel várjuk a kedves testvéreket, akár egy félórára is, imádkozzunk együtt mindazokért, akik ránk vannak bízva, családtagjainkért, szeretteinkért és engeszteljünk azokért, akik még távol vannak Istentől.

2./ Keddtől kezdve folytatódik a templomi hitoktatás. 8-án, pénteken, ¼ r5-től megkezdődik az óvodás és az első osztályos hittan.

3./  Különféle újságok és októberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.   –   Az Egyházközségi levél legújabb száma az első kisasztalról elvihető.    

4./ November 6-ig lesz egész nap nyitva az urnatemető.

5./ Köszönöm mindazoknak, akik múlt vasárnap délután segítettek a templomkert takarításában.

További bejegyzések