Március 1-jei hirdetések

Nagyböjt 1. vasárnapja

1./ Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz éjfélig.  8 és 9 óra között sok szép énekkel, betegeink gyógyulásáért imádkozunk.  Pénteken este 6 órától elmélkedjük végig Jézus keresztútját.

2./ Különféle újságok és márciusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

3./ Most érdemes jelentkezni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra! Március 13-áig ugyanis az ingyenes események mellett egy jelképes összegért (7.200 Forintért) jelentkezhetünk az egész hét összes programjára. A részvételi díj magában foglalja a belépődíjat valamennyi programra, az ebédet, a BKK-bérletet, a programfüzetet, a liturgikus füzetet, Budapest-térképet, sőt még egy ajándék táskát.

4./ Akik az idei évben is jelentkeznek a lelki adoptációra, iratkozzanak fel a sekrestyében, igennel vagy nemmel jelöljék, hogy 2020. 03. 24-én részt tudnak-e venni a fogadalomtételen. Jelentkezési határidő: március 20.

5./ A múlt vasárnapi – a katolikus iskolák számára történt – gyűjtés eredményeként 100.000,- Ft-ot továbbítottunk a főegyházmegyének.

További bejegyzések