Napközis tábor 2020

Kedves Testvérek!

Idén, bár a korlátozások miatt korábban nem volt lehetőségünk elkezdeni szervezni, ismételten készülünk nyári napközis táborral.
Az eddigiektől eltérően, rendhagyó módon a napközis tábor most csak 4 napos lesz, 2020. június 16 keddtől 2020. június 19 péntekig.
Az idei rendkívüli helyzetben a tábort önköltséges formában tudjuk megszervezni, a pontos táborozási díjat a jelentkezések függvényében tudjuk csak kiszámolni. Természetesen a tábor továbbra is non profit jellegű, segítőink önkéntesen és közösség iránti szeretetből vesznek részt a programok levezetésében, egyúttal a tábori költségek kapcsán is törekszünk arra, hogy lehetőségek szerint ne terheljük meg túlzottan a családokat.
A jelenlegi helyzetre való tekintettel arra kérünk benneteket, ha szeretnétek élni a táborozási lehetőséggel kérünk benneteket, hogy legkésőbb 2020. június 10-én 12 óráig jelezzetek vissza felénk, a jelentkezési szándékaitokat kérjük az ifi.falka@gmail.com e-mail címen vagy Hunyadvári Attilánál tegyétek meg.
Üdvözlettel:
Hunyadvári Attila János

Rákosfalvai Szent István Király Plébánia
Ministránsvezető

Mob: +3630/503-5212

További bejegyzések