Hirdetések 2020.08.23.

Évközi 21. vasárnap

Hétfőn Szent Bertalan apostol ünnepe, csütörtökön Szent Mónika, pénteken Szent Ágoston emléknapja lesz.     

Különféle újságok és szeptemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

Templomunk orgonája, mely Szilágyi Loránd karnagy úr tervei szerint készült és az építés során felhasználták az eredeti, 1925-ben épített, Rieger orgona alkatrészeit is, – meghibásodott. A régi szélláda bőrözése kihasadt és szökik a levegő. A javításhoz, az orgona jelentős részét le kell bontani, majd visszaépíteni. Ezután az egész hangszert újra kell hangolni. A javításra 10 év, teljes körű garanciát kapunk. A munkát a jövő év első félévében szeretnénk elvégeztetni. Időtartama várhatóan egy hónap, költsége 1.282.700,- Ft., mely összeg előteremtéséhez számítunk a kedves Testvérekre. Köszönjük az eddigi és jövőbeli  nagylelkű adományaikat. 

    

További bejegyzések