Pünkösdi ifjúsági találkozó Jim Blount atyával

PÜNKÖSDI IFJÚSÁGI TALÁLKOZÓ JIM BLOUNT ATYÁVAL

Jim Blount atya a Szeretetláng Fesztiválon, majd idén februárban sok ezer embert ráébresztett Magyarország lelki küldetésére a korunkban zajló szellemi harcban. Óriási ajándéknak tartja a Szeretlángot, melyet Magyarországon keresztül adott az emberiségnek a Szűzanya és az Úr!

Az Országos Lelkipásztori Intézet meghívására Jim atya pünkösdkor ismét hazánkba látogat.

MÁJUS 27-ÉN 10-18 ÓRÁIG egy lelkinap keretében tízezer magyar fiatalhoz szeretne szólni a Máriaremetei Kegytemplom parkjában

(1029 Bp., Templomkert 1.)

A találkozó Jim atya által adott mottója: „A szeretet lángja az öröm lángja!”

PROGRAM:
Tanítások, tanúságtételek, közbenjáró ima, Szentségimádás

SZENTMISE: 11 ÓRAKOR

A pontos programot folyamatosan tesszük közzé honlapunkon  (https://szeretetlang.hu/?old=program&id=220)

Jim atya szeretné, ha a találkozón minden fiatal kezébe tudnánk egy rózsafüzért adni! Mivel az anyagi lehetőségeink szűkre szabottak, kérjük a testvéreket, hogy juttassák el a hozzánk otthon őrzött, de nem használt rózsafüzéreiket, vagy akár újonnan vásároltakat is, hogy ezeket átadhassuk a találkozón résztvevő fiataloknak!

Hisszük, hogy amint Ausztriában, Brazíliában vagy a Fülöp-szigeteken megváltoztatták a történelem menetét a rózsafüzért imádkozó tömegek, úgy Magyarország is képes lesz erre fiataljaink bevonásával, amikor eddigi világunkat sosem tapasztalt szellemi harc, sőt egy valós háború veszélye fenyegeti.

A fiataloknak szánt rózsafüzérek postán küldhetők el a következő címre:

Almásy Katalin
1525 Budapest, Postafiók 56

HOGYAN SEGÍTHETETED A TALÁLKOZÓ MEGVALÓSULÁSÁT?

– Naponta elimádkozod az Úrral való egység imáját, hogy Jézus Krisztus megérinthesse a találkozón a fiatalok szívét:

„Imádott Jézusom, lábunk együtt járjon, kezünk együtt gyűjtsön,
szívünk együtt dobbanjon, bensőnk együtt érezzen,
elménk gondolata egy legyen, fülünk együtt figyeljen a csöndességre,
szemünk egymásba nézzen, és tekintetünk összeforrjon,
ajkunk együtt könyörögjön az Örök Atyához irgalomért! Ámen.”
– Bármilyen más imát, szentmisét vagy böjtöt felajánlasz ugyanerre a szándékra

– Ha tudsz, küldesz rózsafüzért a fiataloknak a fent megadott címre

– Ha lehetőséged van rá, anyagilag is tudod támogatni a találkozó költségeit a Szeretetláng Mozgalom bankszámlaszámán keresztül:

Erste Bank 11600006-00000000-48827535

A TALÁLKOZÓ INGYENES!
MINDEN KOROSZTÁLYT SZERETETTEL FOGADUNK, DE ELSŐSORBAN A TIZENÉVES ÉS HUSZONÉVES FIATALOKAT VÁRJUK!

Felvilágosítás és információ a szeretetlang.hu.gmail.com e-mail címen vagy a 06 30 205-8170-es telefonszámon kapható.

Kérjük, hogy akik jönnek, hozzanak magukkal kisszéket, pokrócot, ülőalkalmatosságot, mert a parkban kevés az ülőhely!

Szervezők:

Emmánuel Közösség