Szeretetláng fesztivál

SZERETETLÁNG FESZTIVÁL AUGUSZTUS 26-ÁN, 10 ÓRÁTÓL A MÁRIAREMETEI KEGYTEMPLOM PARKJÁBAN (1029 Budapest, Templomkert 1.)

MOTTÓ:

„SZÍVÜNK EGYÜTT DOBBANJON!”

A Fesztivál meghívott előadói:

• Fábry Kornél, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye újonnan kinevezett segédpüspöke, aki Magyarország védelméről, hazánk prófétai küldetéséről és az Úrral való egység imájának fontosságáról tanít majd, melyet megzenésített, és a helyszínen közösen megtanulunk.
    Néhány bevezető gondolat püspök atyától: „Miért és hogyan imádkozzunk Magyarországért és a békéért?” Link:
  • Dariusz Dąbrowski atya, a Néri Szent Fülöp Oratórium Kongregációjának papja, a Szeretetláng Mozgalom vezetője és legtüzesebb lelkű terjesztője Lengyelországban. Két éve ő volt a Lelki Napló lengyel kiadásának egyházi lektora. Abban az országban, ahol évente sok ezer új katolikus könyv jelenik meg, Dariusz atya előadásai, elmélkedései nyomán hosszú ideig a Szeretetláng Lelki Napló vezette a keresztény könyvek bestseller listáját!

PROGRAM:

10:00 A Szűzanya köszöntése, a résztvevők köszöntése, kezdő dicsőítés

10:30 SZENTMISE (Főcelebráns Fábry Kornél püspök)

11:45 EZER FÉRFI RÓZSAFÜZÉRE A NEMZETÉRT!

Szeretnénk, ha legalább 1000 férfi részvételével imádkoznánk, ezért ebben minden hölgy segítségét kérjük: Hozzátok magatokkal a férjeteket, a fiatokat, az unokátokat, a testvéreteket, a kedveseteket, hogy Ti is Szeretetláng Fesztivál konkrét szervezőivé váljatok!
A tizedeket férfiak imádkozzák elő, és előtte mindegyikük tanúságot tesz arról, hogy miért tartja fontosnak vagy mit jelent neki a rózsafüzér ima.

1. tized: Miklós Gergő informatikus
  2. tized: Tiboldi Ákos, anaszteziológus, zenész
  3. tized: Jakab Péter, EWTN igazgató
  4. tized: Bogányi Gergő, zongoraművész
  5. tized: Keserű Balázs építészmérnök

13:00 Ebédszünet

13:50 Rövid dicsőítés

14:00 Fábry Kornél püspök előadása: Szívünk együtt dobbanjon!

15:15 Dariusz Dąbrowski atya, a lengyel Szeretetláng Mozgalom vezetőjének előadása: KÜLDETÉSED VAN, INDULJ! (A Szeretetláng lelki Napló alapján.)

16:30 Szünet

16:45 Gyógyító Szentségimádás testi-lelki gyógyulásokért
17:30 Személyes gyógyító áldás minden résztevőnek az Oltáriszentség előtt (Fábry Kornél püspök atya, Dariusz Dąbrowski atya, Kemenes Gábor atya)

Zenei szolgálat: EXODUS zenekar, Sopron