Jótékonysági Farsang

Építsük együtt a plébániát!

A plébániai farsangokat 2024. február 10-én tartjuk a szomszédos Álmos Vezér Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskolában (1144 Budapest, Álmos vezér tere 9.)

Délelőtt 10-től a gyerekek farsangja sok játékkal, jelmezversennyel, tánccal és tombolával,

este 18:30-tól pedig a felnőttek jótékonysági bálja kerül megrendezésre. Célunk az építkezés befejezésének támogatása.

Az eseményen:

• beszámolunk a templom bővítésének részleteiről
  • vacsorával, műsorokkal és tánccal várunk mindenkit
  • táncház és élő zene lesz 3 külön fellépővel
  • a sütiversenybe bárki benevezhet: Ákos Atya Kedvence és Rákosfalva Kedvenc Sütije kategóriákban
  • lesz karaoke és egy meglepetés program
  • fellép a Munkás Szent József Férfikör
  • valamint karnagyunk, Igali Csanád
  • a Házasság Hete alkalmából sor kerül a házaspárok megáldására
  • vetélkedő és disco is lesz

A részvétel mindkét programon ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Adományaikat a bővítés költségeihez szívesen fogadjuk.

Regisztrálni a plébánián lehet február 4-ig. Mindenkit szeretettel várunk.

Támogatási lehetőség plébániánk bankszámlájára való átutalással: 11100104-19819019-36000001 (Budapest-Rákosfalva, Szent István király Plébánia)

A közleményben kérjük feltüntetni: farsang

#ÉpítsükEgyütt