Hirdetések 2020.10.18

Évközi 28. vasárnap

1./ Csütörtökön Szent II. János-Pál pápa, pénteken Kapisztrán Szent  János  emléknapja lesz. Csütörtökön az esti szentmise és szentségimádás után virrasztás lesz éjfélig.  

2./ Különféle újságok és novemberi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.  

3./ Hétköznaponként nem változik a szentmisék rendje (hétfőn és szerdán reggel 7 órakor; kedden, csütörtökön, pénteken és szombaton este ½ 7-kor lesznek a szentmisék). Vasár- és ünnepnapokon pedig ¾ 9, 10, és este ½ 7-kor lesz a szentmisék időpontja.

4./ Ahogy már többször is hirdettem: orgonánk szélládájának bőrözése kihasadt és szökik a levegő. A javításhoz, az orgona jelentős részét, le kell bontani, majd visszaépíteni. Ezután az egész hangszert újra kell hangolni. A javításra 10 év teljes körű garanciát kapunk. A munkát jövő év első félévében szeretnénk elvégeztetni. Időtartama várhatóan 1 hónap, költsége 1,282,700,- Ft., mely összeg előteremtéséhez számítunk a kedves Testvérekre. Köszönjük az eddigi és jövőbeli nagylelkű adományaikat.

Száz éve született Szent II. János Pál pápa

 

További bejegyzések