Plébániánk Karitász csoportja megalakulásának 34. évfordulós ünnepi szentmiséje a Normafánál

Május 4-én, szombaton a Karitász csoport az Anna réti kápolnánál (Normafa) ünnepelte megalakulásának 34. évfordulóját.

11 órakor szentmisét mondott Ákos atya és Écsy Gábor atya, a Katolikus Karitász Országos Igazgatója, aki plébániánk Karitász Csoportjának alapítója – Kocsis István atyával együtt.

Karitász csoport alapítói: 1990 május elején, Kocsis István atya , Bíró Gézáné/ Mária, Ulbrichné Ági, Papp Gyuláné/ Erzsike, Szalainé Etelka,
Ebben az évben kerek évfordulójukat ünneplő karitászos tagok: Biróné Mária (90) Elek Tiborné/Tánya, Brezovayné Erzsi, Pálmainé Enikő (80) Felvinczi Gyöngyi (70). Képek az ünnepi szentmiséről:
A képeket Szabó Csaba készítette.