2020.07.12-ei hirdetések

Évközi 15. vasárnap

Szerdán Szent Bonaventúra emléknapja lesz.  

Különféle újságok a szokott helyről megvásárolhatók.

A múlt vasárnapi u.n. Péter-fillér gyűjtés eredményeként 30.000,- Ft-ot továbbítottunk a Főegyházmegyének

A héten változás lesz a miserendben. Kedden nem este, hanem reggel 7 órakor, szerdán pedig nem reggel, hanem este ½ 7-kor lesz a szentmise.

Templomunk orgonája, mely Szilágyi Loránd karnagy úr tervei szerint készült és az építés során felhasználták, az eredeti 1925-ben épített Rieger orgona alkatrészeit is, – meghibásodott. A régi szélláda bőrözése kihasadt és szökik a levegő. A javításhoz az orgona, jelentős részét le kell bontani, majd visszaépíteni. Ezután az egész hangszert újra kell hangolni. A javításra 10 év teljes körű garanciát kapunk. A munkát a jövő év első félévében szeretnénk elvégeztetni. Időtartama várhatóan egy hónap, költsége 1.282.700,- Ft., mely összeg előteremtéséhez számítunk a kedves Testvérekre. Előre is köszönjük nagylelkű adományaikat.        

 

További bejegyzések