2020.08.02. Hirdetések

Évközi 18. vasárnap

A hónap elsővasárnapja van. ½ 6-tól rózsafüzért imádkozunk, 6 órától közös szentségimádást tartunk. Kedden Vienney Szent János emléknapja, csütörtökön Urunk színeváltozásának ünnepe lesz. Pénteken augusztus hónap elsőpéntekén reggel 7 órakor is lesz szentmise, este 6 órától elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

Különféle újságok és augusztusi Adoremus a szokott helyről megvásárolhatók.

Templomunk orgonája, mely Szilágyi Loránd karnagy úr tervei szerint készült és az építés során felhasználták, az eredeti, 1925-ben épített Rieger orgona alkatrészeit is, – meghibásodott. A régi szélláda bőrözése kihasadt és szökik a levegő. A javításhoz az orgona, jelentős részét le kell bontani, majd visszaépíteni. Ezután az egész hangszert újra kell hangolni. A javításra 10 év, teljes körű garanciát kapunk. A munkát a jövő év első félévében szeretnénk elvégeztetni. Időtartama várhatóan egy hónap, költsége 1.282.700,- Ft., mely összeg előteremtéséhez számítunk a kedves Testvérekre. Előre is köszönjük nagylelkű adományaikat.

Forráskép megtekintése

További bejegyzések